Baharın Habercisi Çiçekler
Şimdi Zamanda Yolculuk Ediyor!
Miss May Frames

İç mekân tasarımlarınızda duvar dekorasyonuna doğanın etkilerini hissettirmek için doğadan toplanan ve özel bir teknikle şoklanarak çerçevelenen çiçekler serisini sizler için hazırladık, mekanınıza özel çalışmalar için uzman tasarımcımız ile sizleri buluşturuyoruz, peyzaj mimarı ekiplerimiz ile projenizin detaylarını yorumladıktan sonra projenize özel bir kurgu oluşturuyoruz, farklı örnekler ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Miss May, dünyadaki “bohem dekorasyon” akımından ilham alarak, bitkileri ve çiçekleri seven güzel evlere ufacık bir dokunuş yapıyor. Her mevsime özel açan kendi yetiştirdiği çiçekleri, dökülmeden önce topluyor ve sizler için bu güzellikleri zamanda donduruyor. Özel bir teknik ile şoklanan bitki ve çiçekler, renklerini koruyarak sonsuza kadar sizlere o mevsimin güzelliğini hatırlatmaya devam ediyor.

Çerçeveler ise, ince bir pirinç plakadan lazer kesimle camları çerçeveleyecek formuna ulaştırılarak, elde kaynatılıyor ve tamamen el işi bir tasarım ortaya çıkıyor. Baharın en güzel ayı olan “Mayıs”ta doğmuş olan bu fikir ile, sevgi dolu ve tamamen el işi ham pirinç çerçevelerde, sizlere her mevsim evinizde ışıl ışıl bir baharı yaşatıyor. 

Not: Çerçevelerdeki çiçekler mevsime bağlı değişkenlik ve çeşitlilik gösterebilir.