Dış mekân alanlarınızda, farklı tasarım çalışmaları ile fonksiyonel ve sürdürülebilir yaşam alanları projelendiriyor ve uyguluyoruz.

Bahçe Tasarımı

Mimaride olduğu gibi bahçe tasarımında da farklı bahçe tarzları bulunur. Bahçenizi tasarım yapmadan önce size ve evinizin mimari stiline özel bir konsept belirliyoruz.
Kimi zaman bir country bahçe tarzı dizayn ederken kimi zaman modern çizgiler kullanarak minimalist bir bahçe tasarımı ortaya çıkarıyoruz.
Farklı kimlikteki bahçe tasarımlarına özgü olan bitkileri bahçe alanınızın iklim, ışık, rüzgar, toprak isteklerini de göz önünde bulundurarak en doğru yerleşimi sizler için projelendiriyoruz.

Bahçe tasarımında, bitkilerin yanı sıra tasarımın temel unsurlarından olan sert zemin uygulamalarında yine bahçenizin karakteristik yapısına uygun taş ve dekor seçimlerimizle bütünlüğümüzü ve kullanışlı bir dizaynı tamamlıyoruz.

Bahçenizde Uygulama

Doğru bir tasarım ancak doğru teknik bilgi ve tecrübe ile hayat buluyor. Bahçeniz için seçmiş olduğumuz bitkilerin, ağaçların ve çimin sürdürülebilir olmasını sağlayan en önemli kısım alt yapı çalışmalarıdır.

Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerimizle bahçenizde drenaj, sulama sistemleri gibi çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Doğru bir alt yapı çalışmasından sonra bahçe tasarımımızı ideal bir bahçe toprağı üzerine inşa etmeye başlıyoruz.
Bitkilendirme ve sert zemin uygulamalarımızla birlikte sizler için hayalinizdeki bahçe tasarımlarını son haline getiriyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Alanında uzman peyzaj mimarı kadromuzla bahçeniz için ihtiyaçları ve doğru tespitleri yaparak sizlerin bahçenizle ilgili tüm sorularınıza cevaplar bulabileceğiniz.
Mevcut bahçenizin sürdürülebilir olmasını sağlamak için bakım önerileri geliştireceğimiz bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Size Ulaşalım